SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin)230/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:10
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
121437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat dhe Lokalet ne Ulqin ne Pjesen me atraktive.Mund te Shijosh detin,plazhet si dhe bukurin e qytetit sepse çdo gjë ndodhet aq afer.
Njehkohesisht kesaj ju bashkangjitet dhe qetesia per te cilen kan nevoj te gjithë.Pronat (banesat) tona me stil kane nje mirëmbajtje dhe nje pasterti te nivelit te larte qe ofrojne nje sherbim te larte dhe mikprites per banim.
Te gjitha jane te pajisura deri te detaji me i vogel pasiqe ne deshirojm që musafireve tone tju sigurojm kushtet adekuate per pushim komod ,argetim me stil gjate banimit (qëndrimit).Gjeja e pare qe nje klientë duhet te shikoj para se ta bleje nje apartament eshte serioziteti dhe ne si shites kemi filluar te ndertojm duke pasur parasysh qka kerkon klienti.
Çdo gje ia vlen parave te shpenzuara ketu duke filluar nga kualiteti deri te siguria.Objekti gjendet rruges per te pllazhi madh.Kemi m2 te ndryshme duke filluar nga 29 m2 deri me 78,2 m2 Kurse lokalet 350 m2 me mundsi ndarje.Objekti Posedon Dokumentacion te rregull
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »