SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA me QIRA ne LAGJEN SPITALIT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
121462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne lagjen e spitalit te chelsi point gjendet ne katin e 4 dhe ka kushte shum te mira banimi banesa ka kete renditje :
-sallon me kuzhin
-1 dhome gjumi
-banjo
-2 ballkona
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/615 666
044/ 916 900 VIBER
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »