SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese ne Ruugen B, te Kompleksi i 13 kateshit
Banesa eshte e tera e mobiluar mire, posedon
-Sallon me kuzhine dhe trepezari
-2 dhoma Fjetje
-Banjo
-Teras
-Koridor
Me te gjitha pajisjet shtepiake,
Qmimi 240 i diskutueshem
Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »