SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
121470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës,afer Rektoratit te UP-se.
Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe është në katin e 4-të.
Banesa ndodhet në vendin më të qetë të Prishtinës dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.
Banesa ka këtë renditje :
-Sallon të madh;
-Kuzhinë te madhe me trapezari;
- 2 dhoma gjumi;
-Koridor të gjatë;
-Banjo dhe
-Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.
-Ashensori punon 24h,
-qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.
Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).
Çmimi: 110.500 € (1700 € per m²)
banesa mund te ndërrohet me 3 banesa ndërtime të reja (siperfaqe mesatare) në lagje tjera të Prishtinës ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )
tel: 044358416
049179607
e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Qendër [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »