SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 62.5 m2 ne Dardani - Prishtine
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania te Prishtines, rruga Ilaz Kodra prane supermarketit Viva dhe Eli-Ab. Banesa gjendet ne nje nga lagjet me te mira te qendres se Prishtines , banesa gjithsejt ka 62.5 meter katror , sallon, dhome te fjetjes , korridor , trepezari , kuzhine , ballkon dhe banjo te renditura ne nje plan shume te pershtatshem , posedon dhe dhomen e perbashket per tharjen e rrobave (vesheraj) . Banesa ndodhet ne katin e 2 perkatesisht 3 pasi qe ka dy hyrje nje nga perendimi dhe nje nga lindja . Hyrja e pallatit mirembahet ne menyre te shkelqyer nga nje kompani kontraktuese , pastrohet rregullisht dhe vezhgohet me kamera te sigurise 24/7 , gjithashtu ka dhe lift ne gjendje funksionale . Posedon dokumentacion te rregullt , bartja e pronesise mund te behet menjeher .
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
+37744706555
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »