SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Ulpiane te Fontana te Soliteri 2
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
121521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Ulpiane te te Fontana te soliteri 2.banesa eshte ne katin 4 lift ponon 24h edhe ka kushte shum te mira banimi dhe ka kete rendtije .

– Dhom dite
– Kuzhin
– Dhom gjumi
– Banjo
– Teras

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 615 666
044/ 916 900 viber
e-mail: valon@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 916 900
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »