SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
121537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës rr. ,,MUSTAFË KRUJA,, mbrapa Teatrit Kombëtar afër ,,4 Llullat,,.Banesa eshtë në objekt të ri,është shumë mirë e mobiluar ..Banesa është në katin e pestë (5)(nuk ka lift),(banesa është duplex)përbëhet nga 3 dhoma gjumi ,sallon me kuzhinë,banjo wc dhe terasë të madhe Çmimi 330€ në muaj.(depozita e obligar), Për info në tel 044600820 ose 049 860071
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
044600280
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »