SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen 3 dhomshe ne Prishtine me netë
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 3 dhomshe ne Prishtine .Banesa gjendet ne lagjen Aktash 10 minuta distance ecje deri ne qender te qytetit.Banesa Perbehet nga dy shoma gjumi ,dhome dite me kuzhine,banjo,WC,dhe nje ballkon.Banesa eshte komplet e mobiluarme ka klimatizim ,nxemje qendrore uje 24 ore.Banesen e leshoj me nete cmimi per nate eshte 35 euro.Eshte zgjedhje e mire akomodimi nese vini ne Prishtine per pune apo per vizite.Per te rezervuar lajmerohuni ne +37744600280 (edhe ne VIBER)
Informata rreth publikuesit
Banesa
Prishtinë
044600280
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »