SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali 1350m2 me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
ID e produktit :
121559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali afatist me qera lokali ka siperfaqe 1350m2 lokali muj sherben per
depo.fabrik.market.sallon tepive-pllakav apo keramike.sallon per lodra te ndryshme dhe per shum biznese tjrea lokali gjindet magjestrale gjakov-pej.lokali iplocon gjdo kusht per pun osht igatshem me camera dhe alarm te istalura naltsi objektit 4m.ka dhe parking mbi 1000m2 qmimi osht teper ivolitshem per gjdo informat tel 049189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »