SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super te LIR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
121563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super te LIR
Agency home vip shet shtepin e mobiluar shtepija esht ndertim i ri nodhet vetem 5 min nga qendrae pejes vetem 3 min nga spitali vetem 5 min nga shkolla dhe vetem 5 min nga bjeshket dhe natyra fenomenale e pejes
Andaj ju qe deshironi nje shtepi me 1.5ari vend nje shtepi ne qender te pejes me nje qmim vetem 62000 euro urdheroni dhe binduni dhe vet
Shtepija ka ket renditje
Troll { pllac} 1.5ari
shtepija kati i par
Sallon me kuzhin komplet kati i par
banjo wc
koridor
kati i dyt
dhom gjumi 3 copa
banjo wc
Koridor
teras {ballkon } madh shum
plloq dhe kati dyt .
andaj mos hezitoni shitet ne menyr urgjente perkthimi i me nje hershem pronari shqipetar
- kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »