SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lokal me qera/ NE SHITJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
Madhësia :
116 m²
ID e produktit :
121587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokal me qera ne lagjen MATI 1 ne Prishtine lokali ka siperfaqe prej 116m2, lokali gjithashtu ka terasen prej 15m2 dhe eshte I sapondertuar dhe ultramodern I pershtatshem per qdo lloj veprimtarie.Lokali gjithashtu eshte edhe ne shitje.
Nese jeni te interesuar ju lutem thirreni ne 044 238 813, 049 841 117
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
045 413 272
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »