SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes me qera mundesisht ne qender afer grandit me nje sallon dhe 1 dhome gjumi deri 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
121601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes me qera ne qender deri 250 euroPostuar nëpërmjet celularit. kontakti 049314315
Informata rreth publikuesit
Linda
Prishtinë
049314354
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »