SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
121622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë ne rrugen kryesore perballë "BAU MARKET" poashtu ne afërsi te "UNIVERSITETIT AAB"
Banesa gjendet ne katin e 3-të dhe është 65 m2 (dhomë gjumi + sallon me kuzhinë poashtu ballkon me pamje nga rruga kryesore) gjihashtu është e mobiluar terësisht.
Çmimi per qira mujore është 200€ i diskutueshem.
Kontakt: 044 835 635
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »