SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
121624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira te Qafa ne rrugë kryesore Banesa gjendet ne katin e 6-të (posedon ashensor modern ne gjendje te rregullt) dhe është 65 m2 (dhomë gjumi + sallon me kuzhinë poashtu ballkon me pamje nga rruga kryesore) gjihashtu është e mobiluar terësisht.Çmimi per qira mujore është 350€ i diskutueshëm.Kontakt: 044 835 635

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »