SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit (afer ambullantes)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit afer ambullantes perballe restaurant Molla. Poashtu ne afersi gjindet edhe shkolla fillore Ismail Qemali dhe perballe stacioni i autobusave 3 dhe 5.

(Kati i fundit, 5te)
Banesa ka dy kate, sallon me kuzhine, ballkon, banjo, dhome gjumi ne katin e pare, dhe dy dhoma gjumi ne katin e dyte.


E mobiluar mirepo me mundesi mobilimi nga ju sipas deshires.
049 355 472
Informata rreth publikuesit
bl
Prishtinë
049355472
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »