SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE MATI1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:32
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
121669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA TE MATI1 ALB-VIZION

Shiten banesat ne lagjen MATI 1 afër rrugës B banesat janë te perfundume dhe te gatshme për banim, tipe te banesave për shitje janë:

• Kati 5
• 65m2 ( Sallone me kuzhine, Nje dhome te gjumit, banjo, ballkon)


• Kati 5
• 82m2 ( Sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon)


• Kati 3
• 80m2 ( Sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon)


• Kati 2
• 83m2 ( Sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon)


#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151 WhatsApp
Agjensioni “Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »