SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Dodona_260_
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Dodona. Banesa eshte te Teatri Dodona, e mobiluar me te gjitha paisjet e kuzhines si dhe rezervuar uji, konicioner ajri, nxemje qendrore.
Banesa posedon:
- Dhome gjumi
- Sallon, Kuzhine
- Banjo dhe
- Ballkon
Banesa eshte ne katin 5 dhe posedon lift.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »