SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese me qira 250-330 EURO
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
121671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese per nderkombetare me qira 250-330EUR me shpenzime te ujit dhe rrymes te mbuluara.

Banesa te jete e mobiluar dhe mundesisht ne breg te diellit apo qender. Ben edhe lagje tjera.

Te interesuarit te dergojne pershkrim dhe foto ne ffarmaki@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
OPTIKA VISO
Prishtinë
+38138542250
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »