SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
121672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen B , me saktesisht Alba Vision
Posedon 2 dhoma gjumi , sallonin bashk me kuzhinen , koridorin , banjon dhe shpajz
Eshte ne katin e tetë . Banesa eshte e shtruar me parket. Nuk eshte e mobiluar.
750 Euro m2 me Marveshje

nr. kontaktues 044-605-946
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
044910013
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »