SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit _mobiluar_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit ndertes e re e sapo leshuar per banim , banesa e pa banuar me pare, 55m2 me te gjitha paisjet shtepiake.
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhin
- ballkon
- koridor
- banjo

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »