SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4.6 ari truall ne qender te 4 llullat!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:30
Madhësia :
460 m²
ID e produktit :
121677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli me sakt ndodhet te rruga"Bajram Kelmendi"ndodhet buze rruges kryesore dhe ka qasje ne dy ane te rruges.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »