SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Lokali (Objekti) prej 475.63 m² në Qendër.
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:47
Madhësia :
475 m²
ID e produktit :
121699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Objekti 475.63m² në Qendër të Prishtinës saktësisht perballë Kuvendit të Kosovës .

Objekti është në katin përdhese (Subteren).

Objekti Posedon hapësirë të madhe për zyre dhe mund të ndahet në shumë mënyra, në objekt është edhe një hapësirë e mbyllur që mund të shfrytëzohet për depo, databazë etj.

Objekti i ka 6 Banjo (WC) 3 për Femra dhe 3 për Meshkuj, ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë dhe ka Klimatizim dhe Ventilim që gjatë dimrit mund të lëshon nxehtësi.

Deri me tani kanë qenë zyrat e UNOPS-it për 5 Vite me radhe
Objekti lëshohet me qira për Zyre, Atelie , Call Center, Organizata të ndryshme ,Ordinanca private dhe për veprimtari të ndryshme dhe lëshohet për një kohë të gjatë

Çmimi i qirasë mujore është 7€/ m² plus Shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.664806, 21.165900

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »