SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Tirane)231/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:13
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
121704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Shiten Banesat ne Tirane te Kthesa e Kamzes tek mbikalimi Te Gatshme me çelsa ne dore.
Kemi Banesa me m2 te ndryshme duke filluar nga:
112m2 84.4m2 79.1m2 68.9m2 123m2 Banesat Jan te Gatshme per banim me dokumentacion te rregullt dhe pronar Shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »