SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje e mobiluar ne MATI1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen te mobiluar ne Mati 1 50m2, kati i 3 posedon lift, nxemje.
Banesa ka kete renditje:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim te volitshem

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »