SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa Garsoniere me qera ne qender Prishtine
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
121777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa Garsoniere me qera ne qender Prishtine Rr.Uqk-së afer Biblotekes Hivzi Sylejmani afer Procredit Bankes dhe afer Kuvendit E Mobiluar komfor perbehet prej koridorit 1 dhome banjo + terasa nje njesi qmimi = 180€ çirase Tel :044202710

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shaqir
Pristina
044202710
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »