SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qera
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
121788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjenedet ne objektin e Hotel Bacit, me siperfaqe 30 m/2. Momentalisht eshte duke punuar si
Sony play station 3, gjer ne fund te Prillit.
Mundesia e shiqimit te lokalit eshte e hapur prej ores 10 h - 24 h.
per me shume informata mundeni te kontaktoni ne numrin me siper.

Kontakt No: +377 44 620 941 dhe Viber
+ 386 49 188 882
Informata rreth publikuesit
Orhan
044 620 941
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »