SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ne shitjee
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
121791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ne shitje
Shitet lokali ne lagjen Dardania/Santea
Lokali ka gjithsejt 58m2 dhe eshte komplet i rinovuar,dhe i gatshem per afarizem
Qmimi i lokalit eshte 250.000 euro
Informata rreth publikuesit
info
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »