SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me Qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me Qira
Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana
Adresa/Ulpiana U1, rr.Muj Krasniqi:, H-2, N-23.
Banesa eshte ne katin e V-te,ka gjithsejt 57m2 dhe ka kete renditje
Sallonin me Kuzhine,Dhomen e gjumit,banjo,ballkon
Qmimi 300 Euro ne Muaj
Per me shum info kontaktoni ne nr 045232400
Informata rreth publikuesit
info
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »