SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me Qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
121793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Banesa me Qira : Banesa Gjindet ne qender te Prishtines, Sheshi Nene Tereza, (siper restaurant Rings ne shesh), afer Swiss Diamond Hotel.
Kati 2, me Pamje nga sheshi.
Ka 2 dhoma/zyre, banjo, kuzhine, ballkon, korridor, parking.
Dhe esht e Pershtatshme Per Zyre
Qmimi : 400€ ne Muaj
Informata rreth publikuesit
info
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »