SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne shitje afer lagjes Nic
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:48
ID e produktit :
121797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4.7 ari afer lagjes Nic, me pozicion shume atraktive dhe leje ndertimi per shtepi.


cmimi 82.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »