SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen me qira hapësira të ndryshme për Zyra në Qendër
Çmimi :
€7.50
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
121800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen me qira Zyrat në Qendër të Prishtinës saktësisht perballë Kuvendit të Kosovës .

Zyrat janë në katin përdhese

Zyra nr 1 i ka 28.92 m²
Zyra nr 2 i ka 23.46 m²
Zyra nr 3 i ka 47.53 m²
Zyra nr 4 i ka 125.81 m²
Si dhe Korridori I përbashkët

Zyrat Posedojnë hapësira të ndryshme dhe mund të ndahen në katër hapësira.

Secila Zyre e ka nga 1(një) Banjo (WC) ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë .

Deri me tani kanë qenë zyrat e UNOPS-it për 5 Vite me radhe
Lokalet lëshohen me qira për Zyre, Atelie , Call Center, Organizata të ndryshme ,Ordinanca private dhe për veprimtari të ndryshme dhe lëshohen për një kohë të gjatë

Çmimi i qirasë mujore është 7.5€/ m² plus Shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.664806, 21.165900

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »