SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 37m2 ne katin perdhese ne Ulpiane afer "Beni Dona"
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
121801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 37m2 (me dokumente) ne katin perdhese ne Ulpiane afer "Beni Dona", shume e pershtatshme per ordinance, zyre dhe veprimtari te tjera.Cmimi eshte 65.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »