SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
€800,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
168 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia : Sigurin e Jashtme dhe te brendeshme eshte bere sipas Arkitekteve Amerikan.
Shtepia eshte kater kateshe secili kate ka nga 168m2 banime:
Secili katë i Shtepisë ka 3 dhoma gjumim Banjo,WC Depo Kuzhin, Sallon Ballkon. Shtepia ka 4 Garazha dhe 3 Bodruma.
Shtepia mbi garazha posedon nje Tarace me siperfaqe 108m2
Shtepia ka 3,38 Arti truall.
Cmimi I shtepise eshte 800 mije euro, ( I Diskutueshem ).
Informata rreth publikuesit
info
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »