SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali me hapsire prej 260m2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
121803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali me hapsire prej 260m2
Lokali gjindet ne RRugen B tek rrethi 2-t afer Meridian'EXPRES
Lokali eshte ndertim i ri dhe ka hapsire te mjaftueshme per ushtrimin e shum veprimtarive
Qmimi 1200€m2
Informata rreth publikuesit
info
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »