SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira mrapa Hotel \\
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
121804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira
Leshohet Banesa me qira mrapa Hotel "SIRIUS"
Banesa eshte ne katin e I-re,eshte komplet e mobiluar dhe e pa banuar me parë
Banesa ka kete renditje
Sallon + Kuzhine me Tryezari
Dy dhoma te gjumit
Banjo,shpajz,ballkon
Qmimi 400 euro ne muaj
Per me shum info kontaktoni ne nr +37745232400
Informata rreth publikuesit
info
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »