SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qira - Banesa Gjindet tek Qafa perballe Bankes Private te Biznesit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
ID e produktit :
121810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira - Banesa Gjindet tek Qafa perballe Bankes Private te Biznesit dhe esht E Pershtatshme Per Zyre - Banesa ka nje hapsire prej 100m2 kati i I-re,dhe ka kete renditje:
3-dhoma,Kuzhin,banjo - Qmimi 300euro ne Muaj i Diskutueshëm
Informata rreth publikuesit
info
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »