SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIANE_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana e tera e renovuar dhe mobiluar 50m2
Banesa posedon:
- sallon kuzhin ( nje shtrat)
- banjo
- dhome fjetje
- koridor
E pershtatshme edhe per zyre
Kati i Pare,Perballe Gjykatese ne Ulpiane

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »