SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sport_230
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Sllovenia Sport ,banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe shum mire
Banes posedon:
- sallon me kuzhin
- dhome fjetje
- banjo
- ballkon
- korridor
Me qmim vetem 230 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »