SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE ULPIAN
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
121821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Ulpian. Banesa ka 68m² dhe gjendet ne katine III-te. Eshte super e mobiluar . E pershtatshme per familjar, ka shkollen dhe kopshtin per femije afer. Preferojmè familjar!

Renditja
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
2 ballkona

Çmimi 300€
Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
te/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »