SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në lagjen Kalabria
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
155 m²
ID e produktit :
121827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në lagjen Kalabria afër terminalit doganor. Shtëpia është 155m2 P+1 dhe përbëhet prej një sallon të hapur me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h, 1.5 ari oborr… Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....

+377 (0) 45 774 477
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »