SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE EMSHIR (Banesat e Lesnes)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:05
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
121846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesè me qira ne Emshir
Banesa ka 60 m², Kati i 3 dhe ka ketè renditje:
1 sallon me kuzhinè
1 dhome gjumi
1 banjo
Kuzhinen e ka te re, ashtu si gjithè banesa.

Qmimi: 200 euro.

Kontakti:
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »