SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE QAFE (Rruga Uçk)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
121856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi i Apartamentit
- Banesa është në katin e 5 te qafa, rruga UQK.
- Banesa ka 3 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo +wc+ ballkon.
- Siperfaqja e baneses eshte 120 m2
- Ka një dhomë dite të re moderne
- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne
- Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt sepse e ka rezervarin e instaluar
- Nxemje qendrore me radiator
- Lifti eshte modern dhe punon me kartela.


Çmimi: 400 €
600 € (all inclusive)

Kontakti:
Agjensioni IMOBANIMI
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »