SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET)Shes shtepine 2+1 kate ne Kodren e Trimave, Rr Carraleva mrapa shkolles Asim Vokshi
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
310 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
121864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" shet shtepine ne lagjen Kodra e Trimave te Prishtines. Shtepia gjendet ne rrugen Carraleva mrapa shkolles fillore "Asim Vokshi".
Shtepia eshte e renovuar dhe e gatshme per banim. Posedon 2kate dhe podrumin ka gjithsej 2ari e 6metra hapsire.

Me mundesi nderrimi me ndonje banes ose ndonje lokal ne Prishtine.

Dokumentacioni i rregullt me flete poseduese dhe gjithqka tjeter.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »