SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE BREG TE DIELLIT-AFER SH.SHENDETIT
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Breg te Diellit afer Shtepies se Shendetit me saktesishte afer banese se ish-Presidestes. Banesa gjindet ne katine e IV eshte e renovuar dhe e mobiluar, ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
teras

Dokumentacioni ne rregull.

Cmimi 43.000 euro

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »