SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
121906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, ndertesa mbi "Riza company" e pershtatshme per organizate, zyre, ordinance dhe per banim. Banesa eshte shume renovuar dhe e mobiljuar si dhe ka pamje nga te dy anet ;lindje -kah qendra dhe perendim -parkingu. Ka tre dhoma; salloni me kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon ne te dy anet dhe banjo. Parkingu eshte ne dipozicion prapa banese.
Informata rreth publikuesit
lendita.maxhuni
044/049 111845
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »