SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali 1350m2 me qera qmimi 1.50€/ m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
121920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali afarist me qera lokali ka siperfaqe 1350m2.lokali muj sherben per :depo.fabrik.market.sallon tepive-keramike-mobiljeris. Apo sallon per lodra te ndryshme .dhe per biznise tjera. Lokali gjindet magjistrale gjakov-pej . Lokali iplocon gjitha kushtet per pun osht igatshem me camera dhe alarma te istaluar.naltsia objektit osht 4m posedon dhe parking mbi 1000m2 te shtruar ne koc betoni. Qmimi 1.50€/m2. per me shum informat tel 049 189 064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Din
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »