SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne QENDER_2 dhoma gjumi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne QENDER afer Hotel Grand , e mobiluar ne teresi dhe e gatshme per banim .
Banesa posedo:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Preferohen familjare, nderkombetare

Kontakt_whatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »