SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne TOPHANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
121931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Tophane e mobiluar ne teresi dhe moderne
Banesa posedon;
- sallon me kuzhine
- banjo
- ballkon
- dhome fjetje
- koridor
Qmimi 250 i diskutueshem

Kontakt_WhatsAPP_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »