SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te NARTELI_70m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:57
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte afer stacionit te autobuseve pra eshte Banes e NARTELIT, eshte 70m2 ne katin e 3-të
Banesa posedon:
- Dhomen e ndenjes
- Kuzhinen
- ballkonin
- dhomen e fjetjes dhe
- banjon ,
Mobilohet komplet brenda 10 ditve.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »