SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Dodona Apartment A 11 ME QIRA NE QENDER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
121949
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht me çmime të volitshme .

Mund te na gjeni ne faqen zyrtare
www.dodonaapartments.com 

Dhe gjithashtu në Facebook
facebook.com/dodonaapartments 


Lokacioni
Adresa:
Rruga: Tringë Smajli 40/60
10000 Prishtina, Kosovo
MBRAPA HOTEL SIRIUSIT

Paisjet qe posedon Apartamenti

Kuzhinë , Wi-fi .Tualet . Televizion kabllor . Ngrohje. Televizion Makinë të rrobave . Ashensor .Pegull dhe bordi i hekurosjes .Qasje per Hendikap . Tharse flokesh .Varëse rrobash , Peshqira Mbuloja . .Parkingu me pages

JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA,

Me Respekt!
Dodona Apartments

NA KONTAKTONI
Mob đź“ž +386 (0) 49 49 44 49
Viber đź“ž +386 (0) 49 49 44 49
whatsAppđź“ž +386 (0) 49 49 44 49
web: www.dodonaapartments.com 
E-mail:✉ info@dodonaapartments.com
Faleminderit për bashkpunim

PER ME SHUM INFO VIZITONE WEB FAQEN TON
www.dodonaapartments.com 
www.DodonaApartments.com 
Informata rreth publikuesit
DodonaApartments
Prishtinë
045666656
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »